ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

100 Temel Eser Okuma Yarışması ile Mustafa KUTLU Öykü Yarışması Ödül Töreni

22/05/2015 Cuma günü Erzincan Belediyesi toplantı salonunda Valimiz Sayın Süleyman KAHRAMAN, Belediye Başkanı Cemalettin BAŞSOY, Vali Yardımcısı Fatih KAYA, Erzincan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep POLAT, İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN,Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman SARAK, resmi kurum müdürleri, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, şube müdürleri, idareci, öğretmen ve öğrencilerin katılımı ile ortaokullar arası 100 Temel Eser Okuma Yarışması ile liseler arası Mustafa KUTLU Öykü Yarışması ödül töreni düzenlenmiştir.
100 Temel Eser Okuma Yarışması ile Mustafa KUTLU Öykü Yarışması Ödül Töreni

İlimiz ortaokul ve liselerinde okuyan öğrencilerimize okuma alışkanlığı kazandırmak, çocuklarımızı internet ve televizyondan uzaklaştırarak kitapların sihirli dünyasına çekmek, okuduklarını sözlü ve yazılı ifade etme kabiliyeti kazandırmak, onlara daha sağlıklı bir gelecek hazırlamak amacıyla düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri Valimiz Sayın Süleyman KAHRAMAN, Belediye Başkanı Cemalettin BAŞSOY, Erzincan Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep POLAT, Vali Yardımcısı Fatih KAYA, İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman SARAK   tarafından verildi.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.