ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

4. Geleneksel Bilim Sanat Şenliği

Erzincan Bilim Sanat Merkezi tarafından geleneksel hale getirilen 4. Geleneksel Bilim Sanat Şenliği 09 Haziran 2015 Salı günü saat 09:30’da Vali Yardımcısı Fatih KAYA ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN’ün katılımlarıyla başladı.
4. Geleneksel Bilim Sanat Şenliği

Öğrenciler tarafından yıl içerisinde hazırlanan birbirinden ilginç bilim eserleri, izleyiciler tarafından büyük ilgi gördü.

Erzincan´da okul öncesi, ilköğretim ve orta öğretim çağındaki üstün veya özel yetenekli öğrencilerin, bireysel yeteneklerinin farkında olmalarını ve kapasitelerini geliştirerek en üst düzeyde kullanmalarını sağlamak amacıyla eğitim veren Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerinin hazırladığı projeler ve çalışmalar Erzincanlıların beğenisine sunuldu. Bilim Sanat Merkezi bahçesinde düzenlenen 4. Bilim ve Sanat Şenliği´nde BİLSEM öğrencileri hünerlerini sergiledi. Birbirinden farklı proje ve çalışmalar Erzincanlılardan tam not alırken, minik öğrenciler yetenekleri ile büyükleri şaşırttı.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.