ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

6 Yazar, 6 Çizer, 6 Değer Proje Tanıtımı Yapıldı

Erzincan Bilim ve Sanat Merkezi´nin hazırlamış olduğu ve 13 Ekim 2014 tarihinde bilgilendirme toplantısıyla başlayan, "ahlak, vefa, saygı, merhamet, sözünde durma, çevre bilinci" değerlerinin işlendiği "6 Yazar, 6 Çizer, 6 Değer" isimli projenin tanıtım programı; Sayın Valimiz Süleyman KAHRAMAN, Belediye Başkanımız Cemalettin BAŞSOY, İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, kamu kurum idarecileri ve kalabalık bir seyirci topluluğunun katılımıyla Belediye Çok Amaçlı Salon´da gerçekleştirildi. 
6 Yazar, 6 Çizer, 6 Değer Proje Tanıtımı Yapıldı

Proje kapsamında, Erzincan BİLSEM öğrencileri adı geçen değerlerin her birini konu alan 6 hikâye kaleme aldı ve bu hikayeler yine öğrenciler tarafından resmedildi. Yazılan hikâyeler İngilizce´ye de çevrilerek değerlerimizin tüm dünya çocuklarına ulaşması hedeflendi. Resimli hikâyeler kitap haline getirilerek geniş bir kitleye ulaştırıldı. Projenin bir diğer çıktısı olarak, görme engelli bireyler için sesli kitap, işitme engelli bireyler içinse işaret dilinin kullanıldığı dijital kitap dikkat çekti. Programda Uzmanlar Özel Eğitim Merkezi öğrencileriyle beraber hazırlanan "Değerler" konulu bir sunum da yapıldı. Erzincan BİLSEM öğrencilerinin hazırladığı müzik gösterisiyle başlayan program, basılı ve dijital kitabın dağıtımıyla sona erdi.

6 Yazar, 6 Çizer, 6 Değer Proje Tanıtımı Yapıldı6 Yazar, 6 Çizer, 6 Değer Proje Tanıtımı Yapıldı6 Yazar, 6 Çizer, 6 Değer Proje Tanıtımı Yapıldı6 Yazar, 6 Çizer, 6 Değer Proje Tanıtımı Yapıldı6 Yazar, 6 Çizer, 6 Değer Proje Tanıtımı Yapıldı6 Yazar, 6 Çizer, 6 Değer Proje Tanıtımı Yapıldı6 Yazar, 6 Çizer, 6 Değer Proje Tanıtımı Yapıldı6 Yazar, 6 Çizer, 6 Değer Proje Tanıtımı Yapıldı6 Yazar, 6 Çizer, 6 Değer Proje Tanıtımı Yapıldı6 Yazar, 6 Çizer, 6 Değer Proje Tanıtımı Yapıldı6 Yazar, 6 Çizer, 6 Değer Proje Tanıtımı Yapıldı

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.