ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“8 İlçe 8 Gün”

Erzincan MEM Ar-Ge Birimince hazırlanan “8 İlçe 8 Gün” çalışması kapsamında Eurodesk,  Erasmus+ , E-Twining konusunda yapılan bilgilendirmeler tamamlandı.  
“8 İlçe 8 Gün”

İlçelerde her okulun temsilcisi öğretmenlere Eurodesk,  Erasmus+, E-Twining konusunda bilgilendirmeler yapıldıktan sonra, her okul için PIC numarası alındı ve Turna sistemine kayıt olmaları sağlandı. Kemah, İliç, Kemaliye, Refahiye, Tercan, Üzümlü, Otlukbeli ve Çayırlı ilçelerinde okul temsilcisi öğretmenlere yapılan bilgilendirmelerden sonra öğretmenlerimizin proje hazırlamalarının önündeki engeller azaltıldı. 

2014 yılında başlayan proje kapsamında geçen yıl da 8 ilçe dolaşılarak ilçelerdeki tüm öğretmenler bilgilendirilmişti. Bu yılki çalışmanın geçen yıldan farkı okulların ar-ge birimlerinin eğitime alınmış olmasıdır.

Eğitimlerde, Ar-Ge Biriminden Cemalettin ÇİYDEM, Filiz EKİNCİ, Sultan KEFELİOĞLU, İbrahim YEŞİL, Muhammed Mustafa GÜNEŞ, Salih Alpaslan AKYÜZ görev aldı.

Öğretmenlerimize ilgili yaklaşımlarından dolayı teşekkür eder, bol projeli günler dileriz.

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.