ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AB’yi Öğreniyorum Projesi Yarışması Final ve Ödül Töreni

    Türkiye Cumhuriyeti ile Avrupa Birliği’nin mali işbirliği kapsamında 2011 yılı IPA-I programından finanse edilen ve Millî Eğitim Bakanlığı’nın faydalanıcısı olduğu, kısa adı ile “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor Projesi” kapsamında düzenlenen "Bana AB´yi Anlat" Konulu Resim, Slogan ve Öykü yarışması ödül töreni 11 Haziran Perşembe günü Ankara ATO Congresium´da yapıldı.
AB’yi Öğreniyorum Projesi Yarışması Final ve Ödül Töreni

Ödül törenine ilimizden kendi kategorilerinde birinci seçilen Akyazı Ortaokulu, Orgeneral Selahattin Demircioğlu Ortaokulu ve Mustafa Doğan Anadolu Lisesi öğrencileri, danışman öğretmenleri ve okul müdürleri katıldı.

Törende Orgeneral Selahattin Demircioğlu Ortaokulu öğrencisi Elif YILMAZ “Dünyaya dost Avrupa’ya kardeş ülke Türkiye” sloganı ile finale kaldı. Törene il düzeyinde birinci olan Akyazı Ortaokulu öğrencisi Nazlıcan TOPAL ve Mustafa Doğan Anadolu Lisesi öğrencisi Seda DEMİR, danışman öğretmenler ve okul müdürleri katıldılar.

Düzenlenen yarışmalarda il düzeyinde 1. olan öğrenciler bilgisayar, 2. olan öğrenciler bisiklet ve 3. olan öğrenciler satranç takımı ile ödüllendirildiler.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.