ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anneler Günü Kahvaltı Programı

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu’nun 10 Mayıs Pazar günü,  Anneler Günü dolayısıyla Taşçı Konağı’nda özel olarak düzenlediği Kahvaltı Programı’na İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yahya TEKİN, Şube Müdürü Murat DEMİR katıldı.
Anneler Günü Kahvaltı Programı

Müdür Yardımcısı Gökçe TORUN ve Alan Şefi Müsemma KAN’ın organize ettiği, Kimya Öğretmeni Zeynep ERTAŞ’ın sunuculuğunu yaptığı programda Anaokulu Öğretmenleri Kamile KENBER, Merve CİHANBAŞ, Esma EKİCİ ve Havva GÜMÜŞAY öğrencileri ile birlikte anneler için özel hazırladıkları gösterileri sundular.

Öğretmenlerimizin öğrencileri ile birlikte hazırladıkları çiçekler ve Bilim (Kimya) Kulübünde çocuklarla birlikte hazırlanan süs sabunları annelere hediye edildi. Yapılan çekilişle beş şanslı anneye çeşitli hediyeler verildi. 11. Sınıf öğrencileri Gamze GÜRAKAN, Gizem Nur KÖSE, Edanur GÖKSU ve Zeynep TAŞDELEN palyaço kıyafetleri ile programa renk kattılar.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.