ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Bana AB´yi Anlat" Konulu Resim, Slogan ve Öykü Yarışması İl Birincilerinden Ziyaret

"Bana AB´yi Anlat" Konulu Resim, Slogan ve Öykü yarışmalarında her kategoride 1. seçilen ve Ankara ilinde yapılacak olan ödül törenine katılacak olan öğrencilerden ziyaret.


İlimizdeki ortaokulların 7. ve 8. sınıf öğrencileri ile ortaöğretim 9. sınıf öğrencileri arasında düzenlenen "Bana AB´yi Anlat" Konulu Resim, Slogan ve Öykü yarışmalarında her kategoride 1. seçilen ve Ankara’da yapılacak olan ödül törenine katılacak olan Akyazı Ortaokulu, Org.Selahattin Demircioğlu Ortaokulu ve Mustafa Doğan Anadolu Lisesi öğrencileri, danışman öğretmenleri, okul müdürleri il temsilcisi Şube Müdürü Hasan GÜNEŞ ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’ü makamında ziyaret ettiler.

10-18 yaş aralığında bulunan öğrencilerin Avrupa Birliği’nin değerleri, politikaları ve temel haklara yönelik uygulamaları konusundaki bilgi düzeyini eğitim faaliyetleri yolu ile artırmak" olan proje kapsamında gerçekleştirilen resim, slogan, öykü ve bilgi yarışmalarının ödül töreni 10-11 Haziran 2015 tarihlerinde Ankara’da yapılacak.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.