ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beni Kalbinle Görür müsün? Projesi bu hafta Milli İrade Özel Eğitim Uygulama Okulu'nda Uygulandı

  "Beni Kalbinle Görür müsün?" Projesi bu hafta Milli İrade Özel Eğitim Uygulama Okulu'nda uygulandı.  
Beni Kalbinle Görür müsün? Projesi bu hafta Milli İrade Özel Eğitim Uygulama Okulu'nda Uygulandı

 Müdürlüğümüzün geçen yıl başlatmış olduğu tersine kaynaştırma modeli uygulama projesi olan ''Beni Kalbinle Görür müsün? '' projesi normal eğitim gören öğrencilerin, özel eğitim öğrencilerine karşı olumlu tutum ve davranışlar geliştirerek farkındalık oluşturmalarını ve özel eğitime ihtiyacı olan öğrencilerimizin de sosyalleşmelerine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

 Proje kapsamında bu hafta Gazi İlkokulu 4/A Sınıf öğrencileri, sınıf öğretmenleri Serap GÜNGÖR, okul rehber öğretmeni Feyza ÇÜYCÜ ve Okul Müdürü İrfan ATLI eşliğinde Milli İrade Özel Eğitim Uygulama Okulu'nu ziyaret ederek buradaki özel eğitim alan öğrencilerle bir araya geldiler. Çeşitli etkinliklere katılan Gazi İlkokulu 4/A sınıfı öğrencileri, eğlenerek iyi vakit geçirdiklerini, ziyaretten memnun olduklarını ve tekrar gelmek istediklerini söylediler. Milli İrade Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri de okullarına yapılan bu ziyaretlerden çok memnun kaldıklarını ifade ettiler.

30-10-201930-10-201930-10-2019

 

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.