ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Benimle Okur Musun Projesi 2. Yılında

Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme II (Ar-Ge) birimince hazırlanan, “Benimle Okur Musun” projesi kapsamında gerçekleştirilen etkinlik 13-14 Ekim tarihlerinde 09:00, 16:00 saatleri arasında, Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü binası önünde gerçekleştirildi. Erzincanlı yazarların ve Erzincan’ı yazanların da katıldığı etkinlik öğrenciler kadar halktan da yoğun ilgi gördü.
Benimle Okur Musun Projesi 2. Yılında

Proje sayesinde kitapla olmak, kitapların dünyasına yol almak, kitap okuyanlarla birlikte olmak isteyenler, okumaya ara verenler, kitaplarla yeniden buluşmak isteyenler, okuduğu kitapları yazan Erzincanlı Şairlerimizi, Yazarlarımızı ve Erzincan´ı yazanlarımızı tanımak isteyenler bizimle okuyorlar, şair ve yazarlarımızla sohbet etme imkânı buluyorlar. Ayrıca okuma çadırları önünden geçenlere kitap ayraçları dağıtılarak, okuma ihtiyacı konusunda farkındalığı arttırma çalışmaları yapılmasıyla birlikte daha çok okuyan bir Türkiye hedefleniyor.

Okuma çadırlarının önündeki otobüs durağı ve oturma bankına konulan kitapların ve dergilerin bankta otobüs bekleyen vatandaşların dergi ve kitapları okuyarak etkinliğe katılıyorlar.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.