ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyet Başsavcımızdan Erzincan Güzel Sanatlar Lisesi’ne Ziyaret

Erzincan Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Hüsnü ALDEMİR 08.05.2015 tarihinde Erzincan Şehit Pilot Teğmen Serkan Sağır Güzel Sanatlar Lisesi’ne ziyarette bulundu.
Cumhuriyet Başsavcımızdan Erzincan Güzel Sanatlar Lisesi’ne Ziyaret

Erzincan Güzel Sanatlar Lisesi tarafından daha önce Erzincan T Tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumlarında tutuklu ve hükümlülere yönelik olarak bir dizi kültürel etkinlik düzenlenmişti. Sayın Başsavcımız Hüsnü ALDEMİR yapılan bu etkinlikler vesilesiyle okulumuzu ziyaret ederek, teşekkürlerini sunmuş ve bu tür etkinliklerin devam etmesi dileğinde bulunmuştur.

Ziyaret kapsamında Sayın Başsavcımız okulun bölümlerini gezerek bilgi aldıktan sonra çok amaçlı salonda kendisi için hazırlanan mini müzik dinletisini de takip etti. Dinleti sonrasında resim bölümü öğrencilerimizin yapmış olduğu tablo Okul Müdürü Murat ÇİMEN tarafından kendilerine hediye edildi. Sayın Başsavcımız hediye edilen tabloyu adliye binasının girişine astıracağını ifade ederek memnuniyetini bildirdi ve okuldan ayrıldı.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.