ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Değerlendirme Toplantıları

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü ile Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı liselerin müdürleri ile Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda, Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı liselerin müdürleri ile de Sosyal Bilimler Lisesinde toplantı yaptı.
Değerlendirme Toplantıları

Toplantılarda 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının genel değerlendirmesini yapan GÜN gerçekleştirilen özverili çalışmalar için yöneticilere teşekkür etti.

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının gözden geçirildiği toplantılarda, eğitim-öğretim faaliyetlerinin yürütülmesinde meydana gelen eksikliklerin belirlenmesi ve 2015-2016 eğitim-öğretim yılına eksikliklerin tamamlanarak girilmesi, okulların hem fiziki hem de eğitim anlamında hazır hale getirilebilmesi için yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.

Seminer çalışmalarının verimli geçirilebilmesi için yapılacak çalışmalarında görüşüldüğü toplantılarda YGS ve LYS ye yönelik çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.