ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme ve Yetiştirme Kursları

İMKB Nevzat Ayaz Fen Lisesi 12. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak 2015 - 2016 Eğitim-Öğretim yılı destekleme ve yetiştirme kursları başlattı.
Destekleme ve Yetiştirme Kursları

İMKB Nevzat Ayaz Fen Lisesi 12. Sınıf öğrencilerine yönelik destekleme ve yetiştirme kursları; İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Okul Aile Birliği yönetim kurulu üyeleri, öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı kahvaltı programıyla 31.08.2015 Pazartesi günü başladı.

Millî Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi çerçevesinde, İMKB Nevzat Ayaz Fen Lisesi’nde eğitim – öğretimde kalite ve başarısının yükseltilmesi, akademik başarının artırılması ve geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin hayallerini süsleyen gözde üniversitelere yerleşebilmeleri için; 31 Ağustos – 16 Eylül tarihleri arasında Yatılı / Gündüzlü olarak kurs açılmıştır.

2015 – 2016 Eğitim-- Öğretim yılında, YGS-LYS hazırlıklarının verimli ve planlı yürütülebilmesi, öğrencilerimizin konu eksikliklerinin giderilebilmesi için Matematik, Geometri, Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerinden kurs açılmıştır. 90 öğrencinin katıldığı kurslarda öğlene kadar ders işlenmekte öğleden sonra ise etüt yapılarak çalışmalar saat 21:00 a kadar devam etmektedir. Öğretmenlerimizin fedakârlıkları ve velilerimizin desteği ile hedeflenen başarıya ulaşacağımıza inancımız tamdır.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.