ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dr.Cahit Ziya Ulukök İlkokulu Saygı Teması Etkinlikleri

Dr.Cahit Ziya Ulukök İlkokulu’nda EDEP projesi kapsamında bu ay işlenen saygı teması ile ilgili İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’ün katılımı ile etkinlikler yapıldı.
Dr.Cahit Ziya Ulukök İlkokulu Saygı Teması Etkinlikleri

Bu etkinlikler kapsamında daha önce duyurusu yapılan “Yarının Genç Kalemlerine Saygı Kısa Öykü” yarışmasını sonuçlandırarak, dereceye giren öğrenciler ödüllendirdi.

 Okulda yürütülmekte olan değerler eğitimi çalışmalarının Nisan ayı teması olan “Saygı“ değeri kapsamda daha önce duyurusu yapılan “Yarının Genç Kalemlerine Saygı Kısa Öykü” yarışmasını sonuçlandırıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Bursa Erzincanlılar Derneği Başkanı hemşehrimiz Sayın Gürsel ARSLAN, ilimizin güzide kalemlerinden Sayın Hamdi ÜLKER, öğretmen, öğrenci ve velilerimizin katılımı ile bir tören düzenlendi.

Törende misafirler kitap okumanın ve yazım çalışmalarının önemine değindiler. Yaşadığımız yerde her şeye karşı saygı duymanın önemini vurguladılar. Daha sonra dereceye giren öğrencilere 1.Cansel KURT 2.Eylül EROL 3.Ceren ÖLMEZ ve 4.Arda BOZKURT´a çeşitli hediyeler takdim ettiler.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.