ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erzincan Barosundan Okullara Bilişim Desteği

Erzincan Barosu tarafından okullarda kullanılmak üzere 30 adet LCD monitör ve 2 adet ses sistemi okul idarecilerine teslim edildi.
Erzincan Barosundan Okullara Bilişim Desteği

Millî Eğitim Müdürlüğü salonunda gerçekleştirilen programa İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Baro Başkanı Av. Cemalettin ÖZER, , İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yahya TEKİN, baro yöneticileri ve okul müdürleri katıldı.

Eğitimin önemi yanında kalitesinin de yüksek olmasına vurgu yapan GÜN: “Eğitimin kalitesini ne kadar yükseltebiliriz, nasıl daha nitelikli insanı yetiştirebiliriz, maksadımız gayemiz budur. Bunu gerçekleştirebilmek içinde tüm paydaşların desteğini bekliyoruz. Gerek kamu kurum ve kuruluşları gerekse sivil toplum kuruluşlarımız eğitimdeki niteliği artırmak adına hep birlikte gayret göstermeliyiz. “ dedi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN eğitime göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı Baro Başkanı Av. Cemalettin ÖZER’e teşekkür etti.

Programda daha sonra okul müdürlerine monitörler ve ses sistemleri teslim edildi.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.