ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erzincan Belediyesi İlkokul Öğrencilerine Fesleğen Dağıttı

Erzincan Belediyesi il merkezinde bulunan ilkokulların öğrencilerine ve öğretmenlerine fesleğen dağıttı.
Erzincan Belediyesi İlkokul Öğrencilerine Fesleğen Dağıttı

Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin BAŞSOY ve Belediye Başkan Yardımcısı Karabey ATICI, İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN ile birlikte “Her Öğrenciye Bir Fesleğen” projesi kapsamında ilk olarak Fevzi Efendi İlkokulu, Gazi ilkokulu, Milli Eğitim Vakfı Yavuz Selim İlkokulu ve Melikşah ilkokulunda öğrenci, idareci ve öğretmenlere fesleğen dağıttı.

Bugün başlanan proje kapsamında il merkezindeki tüm ilkokulların öğrenci ve öğretmenlerine fesleğen dağıtılacak. Proje ile çocuklarımızda çevre bilincinin oluşturulması ve doğa sevgisinin kazandırılması hedefleniyor.

Uygulamaya konulan proje için Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin BAŞSOY’a teşekkür eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, çocuklara çevre bilincinin aşılanması, çevre bilincinin geliştirilmesi, çevreye duyarlı, olumlu ve kalıcı davranışların kazandırılması bakımından ilkokul kademesinin seçilmiş olmasının önemini belirterek duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.