ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gönül Elçilerinden “Bereket Ormanı”

21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası münasebetiyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN´IN eşi Hanımefendi Emine ERDOĞAN´ın öncülüğünde 81 ilde gerçekleştirilecek olan ağaçlandırma çalışmaları çerçevesinde “Bereket Ormanları” projesi ilimizde düzenlenen törenle hayata geçti.
Gönül Elçilerinden “Bereket Ormanı”

İlimiz Merkezi Esentepe mevkiinde düzenlenen ağaç dikim törenine Erzincan Valisi Süleyman KAHRAMAN’ın eşi Hanımefendi Muhsine KAHRAMAN, Vali Yardımcısı Ahmet TÜRKÖZ, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Muhammer DOĞAN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, Orman İşletme Şube Müdürü Halil YAZICI, kurum müdürleri ve eşleri ile öğrenciler katıldı.

Programın açılışında bir konuşma yapan Hanımefendi Muhsine KAHRAMAN ormanların ülkenin akciğerleri olduğunu, ağaçların insanlığın geleceği olduğunu ve çocuklarımıza bırakılabilecek en büyük servet olduğunu söyledi.

Daha sonra öğrencilerle beraber fidan dikimi yapılarak cansuyu verildi.  İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN fidan dikimi yaparak öğrencilerle sohbet etti. Program fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.