ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitim Kursları Ziyareti

Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan Dikiş nakış, El nakışı ve Makina nakışı, mefruşat kurslarının olduğu Şeker ilkokulu ile Hocabey Toki İlkokulu’nda yapılan kursları Vali Yardımcısı Fatih KAYA, İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ziya YAVUZ ile birlikte ziyaret ederek kurslar hakkında bilgi aldı.
Halk Eğitim Kursları Ziyareti

 

Yapılan işleri yakından inceleyen KAYA ve GÜN Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ziya YAVUZ’dan bilgi aldılar. Halk Eğitim Merkezi Müdürü YAVUZ ortaya çıkan ürünler için önceliklerinin yılsonu sergisine yetiştirerek vatandaşlara göstermek olduğunu belirtti.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz GÜN kursiyerle ile yakından ilgilenerek Millî Eğitim Müdürlüğü olarak eksiklerinizin giderilmesi için Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz ile istişare edeceğiz dedi. Yılsonu sergisine kadar daha güzel işler çıkaracağınızdan eminim diyen GÜN eğitimci ve kursiyerlere teşekkür etti.

 

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.