ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerinden Sergi ve Defile

Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu kursiyerleri tarafından yıl içerisinde hazırlanan el emeği göz nuru eserlerin hazırlandığı sergi ve defile büyük bir katılımla gerçekleşti.
Halk Eğitim Merkezi Kursiyerlerinden Sergi ve Defile

Hafız Şerif Meydanında düzenlenen programa Erzincan Valisi Süleyman KAHRAMAN ve eşi Hanımefendi Muhsine KAHRAMAN, Vali Yardımcıları, İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, il protokolü ve eşleri, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Halkoyunları ekibinin gösterilerinin ardından başlayan programda konuşma yapan Vali KAHRAMAN birçok alanda kursların düzenlendiğini belirterek bu kurslara olan yoğun katılımdan dolayı duyduğu memnuniyetini ifade etti. Konuşmasında Erzincan’da kurslara katılım oranının Türkiye ve Avrupa ortalamasının üzerinde olduğunu dile getiren Vali KAHRAMAN, bu tür kursların meslek edindirme dışında, girişimcilik ruhunun geliştirilmesine katkıda bulunduğunu ifade etti.

Vali KAHRAMAN’ın konuşmasının ardından kursiyerler kendilerinin hazırladığı kıyafetlerle defile düzenlendiler. Büyük bir beğeni ile izlenen defilenin ardından kursiyerlerin eğitiminde emeği geçen öğretmenlere ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ziya YAVUZ’a  Vali KAHRAMAN ve eşi Hanımefendi Muhsine KAHRAMAN tarafından Teşekkür Belgesi verildi.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.