ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hareket Zamanı

Erzincan Eurodesk Temas Noktası Filiz EKİNCİ  tarafından 13-16 Ekim 2014 tarihlerinde “Time to Move(Hareket Zamanı)” etkinlik haftası kapsamında bilgilendirme yapıldı.
Hareket Zamanı

 Erzincan Eurodesk Temas Noktası 13-14 Ekim 2014 tarihlerinde “Time to Move(Hareket Zamanı)” etkinlik haftası kapsamında Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü binası önünde oluşturulan, Eurodesk standında, gençler ve gençlik alanında çalışanlar ile bir araya gelerek Avrupa Fırsatları, Burs, Staj, Avrupa Gönüllü Hizmeti, 2015 Yılı Erasmus+ programını bilgilendirmesinin yapıldığı etkinlik düzenledi. Yoldan geçerken ilgisini çekenler kadar standa gelen lise öğrencileri de bilgilendirmelerden istifade etti.

Erzincan Eurodesk Temas Noktası  15 Ekim 2014 tarihinde “Time to Move” etkinlik haftası kapsamında  Erzincan Üniversitesinde kurulan Eurodesk standında, gençler ve gençlik alanında çalışanlar ile bir araya gelerek Avrupa Fırsatları, Burs, Staj, Avrupa Gönüllü Hizmeti, 2015 Yılı Erasmus+ programını bilgilendirmesinin yapıldığı etkinlik düzenledi. Koridordan geçerken ilgisini çeken öğrenciler kadar standa gelen öğrenci anne-babaları da çocukları için bilgilendirme talebinde bulundular.  Görüştüğümüz hocalara bilgilendirme yapılarak ilgilenen öğrencileri standa yönlendirmeleri sağlandı.

16 Ekim tarihinde ise Erzincan Başbağlar mahallesinde bulunan Sağlık Meslek Yüksek Okulunda 09.00’dan itibaren 400 öğrenciye bilgilendirmeler yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Ar-Ge Birimi, proje uzmanı ve Erzincan Eurodesk Temas Noktası Filiz EKİNCİ ilgilenen herkesi,  takıldıkları her konuda yardımcı olmak üzere ofise davet etti.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.