ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hoş Geldin Öğretmenim

Müdürlüğümüz tarafından ilimize yeni atanan öğretmenlere “Hoş Geldin Öğretmenim“ projesi kapsamında gezi düzenlendi.
Hoş Geldin Öğretmenim

Müdürlüğümüz toplantı salonunda uyum eğitimi alan öğretmenlerimize kitap hediye edildi.

Yeni atanan öğretmenlere öncelikle Müdürlüğümüz birimleri tanıtıldı. Proje kapsamında yapılan gezi turunda Erzincan şehir merkezi gezdirildi. Daha sonra Ekşisu mesire alanı gezdirilerek ilimizin yöresel ürünlerinden tulum peyniri ile cimin üzümü ikram edildi. Bir sonraki gezi yeri Çağlayan Beldesinde bulunan Girlevik Şelalesi oldu.

Geziye katılan öğretmenler Uyum eğitimini bu şekilde birebir gezerek görerek aldıkları için memnuniyetlerini dile getirirken yapılan çalışmanın çok verimli olduğunu ifade ettiler.

Yapılan gezi öğretmenlere yeni okullarında ve yeni hayatlarında başarı dilekleri ile Müdürlüğümüz binası önünde sonlandırıldı.

Hoş Geldin ÖğretmenimHoş Geldin ÖğretmenimHoş Geldin ÖğretmenimHoş Geldin ÖğretmenimHoş Geldin ÖğretmenimHoş Geldin ÖğretmenimHoş Geldin ÖğretmenimHoş Geldin ÖğretmenimHoş Geldin ÖğretmenimHoş Geldin ÖğretmenimHoş Geldin ÖğretmenimHoş Geldin ÖğretmenimHoş Geldin ÖğretmenimHoş Geldin ÖğretmenimHoş Geldin Öğretmenim

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.