ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cem BAYGIN Kariyer Günleri’ne Konuk Oldu

Toplumda kabul görmüş, kariyer sahibi ve âkil insanların yaşantılarını, deneyimlerini ve tavsiyelerini güçlü ve pozitif bir iletişim dili kullanarak ortaokul ve lise öğrencileriyle paylaşması amacıyla düzenlenen “Kariyer Günleri”ne Erzincan Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cem BAYGIN konuk oldu.
Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cem BAYGIN Kariyer Günleri’ne Konuk Oldu

Erzincan Anadolu Lisesi 11 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik Kariyer Sohbetleri kapsamında, Erzincan Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cem BAYGIN´ın katılımlarıyla, 14.01.2015 günü saat 14.00´te Erzincan Anadolu Lisesi konferans salonunda, hukuk ve hukuk öğrenimi konulu söyleşi gerçekleştirildi.

Programa İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN , Şube Müdürleri C.Armağan TARBA ve L.Kayhan ULUSAN katıldılar. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, öğrencilere hedefe ulaşmada değerler eğitiminin öneminden bahsederek, öncelikle öğrencilerin kendilerini tanımasının gerektiğinin altını çizdi. Daha sonra Erzincan Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sayın Cem BAYGIN, hukuk ve hukuk öğrenimi ile ilgili öğrencilere paylaşımlarda bulundu.

Program, öğrencilerin konuyla ilgili sorularının cevaplandırılmasının ardından iyi niyet ve temennilerle son buldu.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.