ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Erzincan İl Müftülüğü'nü Ziyaret Etti.

      İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Camiler ve Din Görevlileri Haftası vesilesiyle  Millî Eğitim Şube Müdürümüz Yücel KAPLANOĞLU, kurum müdürleri ve okul müdürleriyle İl Müftümüz Mehmet Emin ÇETİN'i ziyaret etti.
İl Millî Eğitim Müdürümüz  Sayın Aziz GÜN Erzincan  İl Müftülüğü'nü Ziyaret Etti.

 

     İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Millî Eğitim Şube Müdürümüz Yücel KAPLANOĞLU, kurum müdürleri ve okul müdürleriyle Camiler ve Din Görevlileri Haftası vesilesiyle   İl Müftümüz Mehmet Emin ÇETİN'i ziyaret etti. Ziyaret kapsamında camilerimiz ve din görevlilerimizin toplumda yeri asla doldurulamayacak hayati hizmetleri gördüğünü ifade ederek Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak  başta İl Müftümüz Mehmet Emin ÇETİN olmak üzere tüm din görevlilerimizin Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nı tebrik etti.

 

 İl Müftümüz Mehmet Emin ÇETİN de  İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Millî Eğitim Şube Müdürümüz Yücel KAPLANOĞLU, kurum müdürleri ve okul müdürlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek ''Hayata hakikat penceresinden bakmayı camiler vasıtasıyla öğreten din gönüllülerimiz, saygın ve üstün vasıflarla donanımlı, ancak yaratılışındaki bir takım zaaflara yenik düşebilen insanoğlunun, zaaf ve sapmalara yenilmeden kulluk yolculuğuna devam edebilmesi için her daim yolunu ve ufkunu aydınlatmaktadır. Bu açıdan bir nevi sigorta vazifesi gören camiler ve din görevlileri, Cenab-ı Hakk'ın bizlerden ne istediğini bilme ve onu davranışlara dönüştürme gayretinin tabii neticesi olan istikamet idealinin de teminatıdır.'' dedi


04-10-2019

04-10-2019

 

 

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.