ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Öğrenci Meclisi Seçimleri

Erzincan İl Öğrenci Meclis Başkanlığına İMKB Nevzat Ayaz Fen Lisesi Okul Meclis Başkanı A. Alperen CİMİNLİ (17) oyla seçildi.
İl Öğrenci Meclisi Seçimleri

 04 Aralık 2014 Perşembe günü Gül-Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonunda saat 09.30’da tüm ilçelerimizden seçilen 45 kişilik İl Öğrenci Meclisi üyelerinin katılımıyla İl Öğrenci Meclis Başkanlık Divanı seçimleri yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, Müdür Yardımcısı Yahya TEKİN ve Şube Müdürleri L. Kayhan ULUSAN ile Murat DEMİR’in katılımıyla gerçekleştirilen İl Öğrenci Meclisi Seçimlerinin açılış konuşmasında İl Millî Eğitim Müdürü Aziz GÜN; Demokrasi ve Gençliğin önemini vurgulayarak organizasyonu yapan Gül-Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul yöneticilerine ve emeği geçenlere teşekkür etti. 

İl Öğrenci Meclis Başkanlık Divanına dört temsilcimiz oluşturdukları listelerle beraber aday oldular. İl Öğrenci Meclisi Seçimlerini adaylarımızdan; İMKB Nevzat Ayaz Fen Lisesi Okul Meclis Başkanı A. Alperen CİMİNLİ ve listesi 17 oy olarak kazandılar.

Diğer adaylarımız Gül-Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Meclis Başkanı Yasin DALCAN (14) oy,  Tercan Anadolu Lisesi Okul Meclis Başkanı Mevlüt KARAHAN ve listesi (6) oy, Millî Egemenlik Anadolu Lisesi Okul Meclis Başkanı Caner EFE ve listesi (3) oy aldılar.

Seçim sonuçlarının Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yahya TEKİN tarafından açıklanmasından sonra, İl Öğrenci Meclisine ve gelen davetlilere, Gül-Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından öğlen yemeği ikram edildi.

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.