ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Judo Gençler Grup Müsabakaları Yapıldı

 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Millî Eğitim Müdürlüğünce organize edilen 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı okul sporları faaliyetleri içerisinde yer alan Judo Gençler Grup müsabakaları 17-18 Aralık 2014 tarihlerinde yapıldı.
Judo Gençler Grup Müsabakaları Yapıldı

 Erzincan 13 Şubat Spor salonunda gerçekleşen müsabakalarda sporcular dereceye girebilmek için birbirleri ile kıyasıya mücadele ettiler. Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yahya TEKİN ve Şube Müdürü Hüseyin Dündar tarafından madalyaları verildi.  Yapılan Genç Erkekler ve Genç Bayanlar müsabakalarının sonuçları ise şöyle:

 

 

BAYANLAR                44 KG   ERKEKLER 50 KG
1 RÜMEYSA YAYLA ORDU   OĞUZHAN ÖZISIK   ARTVİN
2 AMİNE BAL SİİRT   2 BATUHAN OURKAYA   GİRESUN
3 BUKET GEDİK TRABZON   3 ABDÜLKADİR ÖZDEMİR   TRABZON
3 BAHAR İNAL BİTLİS   3 MİRAÇ AKKUS   İĞDIR
5 HATİCE AKSAKAL MALATYA   5 AYETULLAH DEMÍRKIRAN   BİTLİS
5 AYŞEGÜL ŞENAYDIN ERZURUM   5 NUMAN TOPRAKCI   MALATYA
                 
BAYANLAR             48 KG   ERKEKLER 55 KG
1 ELİF ETLİ   TRABZON   1 SELAHATTİN ÇALIŞKAN   ORDU
2 BUŞRA CAYAN GİRESUN   2 MUSİAI-A bstR   ERZURUM
3 ŞÜKRAN YILMAZ VAN   3 GÖKHAN DURKAYA   GİRESUN
3 BAHAR SANDIKÇI RİZE   3 RIDVAN ÜNAL   SİİRT
5 SENA OZBAY MALATYA   5 SEMİH SALİ   TRABZON
5 NAZLI BEKGÖZ ORDU   5 MUHAMMET İKBAL ÇELİK   RİZE
                 
BAYANLAR            52 KG   ERKEKLER 60 KG
1 BUKET MERCAN TRABZON   1 CENGİZ DÖNMEZ   ERZURUM
2 FATMA SEZGİN Sl:RT   2 ADEM AYKUT   SİİRT
3 AYŞE GÜLER MALATYA   3 KASIM ERKAN   RİZE
3 ÇAĞLA CANBAY ORDU   3 BEDİR HAN MİDİLLİOGLU   GİRESUN
5         5 BATUHAN TÜRKYILMAZ   ORDU
5         5 İLYAS MUMCU   TRABZON
                 
BAYANLAR            57 KG   ERKEKLER 56 KG
1 MERVE ÜNLÜ TRABZON   1 İSA TAŞTAN   RİZE
2 BEYZA TOPÇU RİZE   2 FERHATÇELİK   MALATYA
3 AYŞEGÜL AKSAKAL MALATYA   3 OĞUZ DANIŞMAN   ORDU
3 ROKEVİN BOZAN SİİRT   3 YETKİN GÜÇLÜ   TRABZON
5 GÜLBAHAR GÖK BATMAN   5 BARIŞ DÜNDAR   SİİRT
5 SENNUR TOKA GİRESUN   5 EYÜP CAMCI   ERZURUM
                 
BAYANLAR            63 KG   ERKEKLER 73 KG
1 İREM SEVGİ GEZER TRABZON   1 ALİ ÇELİK   MALATYA
2 MİNEL AKDENİZ ORDU   2 YUNUS YILDIZ   İĞDIR
3 HİLAL ÖZMERT GİRESUN   3 H.FURKAN BİRİNCİ   fRZURUM
3 NURBANU GÜNGÖR TRABZON   3 CEYHUN KALCIOĞLU   RİZE
5 BUSE MUMCU MALATYA   4 ŞAMİL KÜLLER   GİRESUN
5 MİNE NUR OZDAL ERZİNCAN   5 İBRAHİM ÖREN   SİİRT
                 
BAYANLAR             70 KG   ERKEKLER 81 KG
1 GÜLSÜM KÜÇÜK YAZICI TRABZON   1 MUSA TAŞTAN   RİZE
2 VASLMIN DLRINÇAY İĞDIR   2 ÜMİT ÇAKICI   V A N
3 MELİS MEHTAP COŞKUN MALATYA   3 MAŞALLAH ÇOBAN   BİTLİS
3 EZGİ YILDIZ ORDU   3 MERT DOĞUKAN   GİRESUN
          5 MURAT CUMUR   TRABZON
                 
BAYANLAR             76 KG   ERKEKLER 90 KG
1 HURİYE KAYAOĞLU TRABZON   1 FİKRİ EREN BALCI   RİZE
2 PELİN KILIÇ GİRESUN   2 MEHMET METİN ATUNHAN BATMAN
          3 KADİR AKGÜN   DİYARBAKIR
          3 BURAK SARIAY   TRABZON
                 
BAYANLAR              78 KG   ERKEKLER 90 KG
1 KÜBRANUR ESİR TRABZON   1 İSMAİL AKÇAY   VAN
2 GİZEM KARA GİRESUN   2 HASAN ULUÇAM   BATMAN
          3 YAKUPHAN BAŞ   RİZE
          3 BATUHAN ARDAHANLIOĞLU GİRESUN

 

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.