ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KUDOKA, SODES, TUBİTAK ve AB Projeleri Hazırlama Semineri Sona Erdi

08/09/2014 Pazartesi günü Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde 42 öğretmenin katılımı ile Erzincan Üniversitesi Proje Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Muammer GÜNEŞ tarafından verilen KUDOKA, SODES, TUBİTAK ve AB projeleri hazırlama semineri sona erdi. 
KUDOKA, SODES, TUBİTAK ve AB Projeleri Hazırlama Semineri Sona Erdi

08/09/2014 Pazartesi günü Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde 42 öğretmenin katılımı ile Erzincan Üniversitesi Proje Koordinatörü Yrd. Doç. Dr.
Muammer GÜNEŞ tarafından verilen KUDOKA, SODES, TUBİTAK ve AB projeleri
hazırlama semineri sona erdi. 12/09/2014 Cuma günü saat 11:30 da İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’ün katılımı ile kapanışı yapılmıştır. Bu seminerimiz ile öğretmelerimizin proje yazma eğitimi konusunda kendilerini geliştirmelerine önemli katkılar
sağlanmıştır.

KUDOKA, SODES, TUBİTAK ve AB Projeleri Hazırlama Semineri Sona ErdiKUDOKA, SODES, TUBİTAK ve AB Projeleri Hazırlama Semineri Sona ErdiKUDOKA, SODES, TUBİTAK ve AB Projeleri Hazırlama Semineri Sona ErdiKUDOKA, SODES, TUBİTAK ve AB Projeleri Hazırlama Semineri Sona ErdiKUDOKA, SODES, TUBİTAK ve AB Projeleri Hazırlama Semineri Sona ErdiKUDOKA, SODES, TUBİTAK ve AB Projeleri Hazırlama Semineri Sona Erdi

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.