ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lise Müdürleri İle Toplantı Yapıldı

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında okullarımızda yapılan akademik başarıyı artırıcı çalışmalar, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler ile uygulanan projeler konulu toplantıların sonuncusu Erzincan Lisesi’nde yapıldı.
Lise Müdürleri İle Toplantı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN başkanlığında yapılan toplantıya İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yahya TEKİN’in yanı sıra ortaöğretim birimlerinden sorumlu şube müdürleri C.Armağan TARBA, L.Kayhan ULUSAN, Destek Hizmetleri Şube Müdürü Celal AYDIN ve lise müdürleri katıldı.

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında okullarımızda yapılan akademik başarıyı artırıcı çalışmalar, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler ile uygulanan projeler konusunda fikir alış-verişinde bulunulan toplantıda Eğitim Şehri Erzincan Çalıştayı raporu göz önünde bulundurularak strateji belirlenmesi ve belirlenen stratejiye uygun olarak çalışmaların yapılandırılması istendi.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.