ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Matematik Polikliniği Açıldı

Erzincan Lisesi’nde Avukat Mustafa Çağatay ÇAĞAN tarafından yaptırılan “Matematik Polikliniği” odasının açılışı 09/03/2015 Pazartesi günü saat 14:00’te İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Avukat Mustafa Çağatay ÇAĞAN ve okul müdürlerinin katılımları ile gerçekleştirildi.
 Matematik Polikliniği Açıldı

Avukat Mustafa Çağatay ÇAĞAN´ın katkılarıyla açılan ´Matematik Polikliniği”nde öğrencilere matematik dersi ile ilgili bilgiler verilecek.

Açılışta konuşma yapan Avukat Mustafa Çağatay ÇAĞAN, öğrencilere matematiğin sevdirilmesi için çalışmalar yapılması gerektiğini ve geleceğin Türkiye´sini kuracak olan gençlerin kendilerini her alanda yetiştirmesi için böyle bir çalışma yaptıklarını ifade etti.

Eğitime sadece yöneticilerin değil, hayırsever vatandaşlarında katkıda bulunması gerektiğini dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN: ”Bu sınıfta öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenerek, çeşitli uygulamalar ile matematiği daha anlaşılır ve görseller kullanarak daha sevimli hale getireceklerdir. Öğrencilerin matematikle ilgili sıkıntılarının tespiti ve verecekleri ödevler ile yani yazacakları reçeteler ile öğrencileri yönlendireceklerdir.” dedi.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.