ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Yılsonu Sergisi

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi, Grafik ve fotoğrafçılık, Giyim Üretim Teknolojileri ve El Sanatları Teknolojisi Alanı öğrencilerinden yılsonu sergisi.
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinden Yılsonu Sergisi

Merkez Kız Teknik ve Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi, Grafik ve fotoğrafçılık, Giyim Üretim Teknolojisi ve El Sanatları Teknolojisi Alanı öğrencilerinin; eserleri ile el emeği ve göz nuru işlemelerinin sergilendiği serginin açılışı 03 Haziran 2015 Çarşamba günü Valimiz Süleyman KAHRAMAN’ın eşi Hanımefendi Muhsine KAHRAMAN, Vali Yardımcısı Fatih KAYA ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN’ün katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Açılış Kurdelesi kesildikten sonra öğrencilerin yaptığı resim tabloları, yiyecekler, dikiş nakış ve çeşitli ürün maketlerin olduğu sergi gezildi. 607 öğrencisi büyük işlere imza atan Merkez Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nin Erzincan için bir kazanç olduğunu vurgulayan İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN yapılan çalışmaları halk ile paylaşıldığını belirtti.

Sergiyi gezen davetliler sergilenen ürünleri beğeni ile inceledi. Hanımefendi Muhsine KAHRAMAN’a okul yönetimi tarafından el işlemesi Türk Bayrağı hediye edildi.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.