ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mevlana’yı Anma Programı Düzenlendi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yürütülen Mevlana’yı Anlama ve Anma programı Müftülük konferans salonunda yapıldı.
Mevlana’yı Anma Programı Düzenlendi

Programa Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü ALDEMİR, Erzincan Vali Yardımcısı Fatih KAYA, Erzincan Belediye Başkan Yardımcısı Sami MOLLAOĞLU, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Gençlik Merkezi Müdürü Vekili Yasin ÖZDEMİR, , kurum müdürleri, davetliler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda Gençlik Merkezi Müdürü Vekili Yasin ÖZDEMİR "Hz Mevlana´yı Anma ve Anlama" adlı bir konuşma yaptı.

 Gençlik Merkezi Müdürü Vekili Yasin Özdemir in konuşmasından sonra Hazreti Mevlana ve Şems-i Tebriziyi canlandıran tiyatro gösterileri yapıldı. Daha sonra tasavvuf musikisi sanatçısı Orhan ÇAKMAK´ın ilahi konseri izleyenleri büyüledi.

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.