ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

 İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN İstanbul Anadolu Yakası Erzincanlılar Derneği ve Gönüllü Gençler Derneği’nin kırtasiye yardımı dağıtım törenine katıldı.
Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı başlaması nedeniyle İstanbul Anadolu Yakası Erzincanlılar Derneği ve Erzincan Gönüllü Gençler Derneği işbirliği ile Tercan Mercan Beldesi ile Bağpınar, Kurukol, Yaylayolu, Gökçe ve Bulmuş Köy okullarında tespit edilen ihtiyaçlı öğrencilere okul çantası ve kırtasiye malzemesi dağıtıldı.

Mercan İlkokulu bahçesinde düzenlenen törene İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Tercan İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Sadrettin ÇELİK, İstanbul Anadolu Yakası Erzincanlılar Derneği Başkan Yardımcısı İlknur ÇOŞKUN ve yönetim Kurulu üyeleri ile Gönüllü Gençler Derneği Başkanı Faruk KOCATÜRK, Okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Öğrencilere Kırtasiye YardımıÖğrencilere Kırtasiye YardımıÖğrencilere Kırtasiye YardımıÖğrencilere Kırtasiye YardımıÖğrencilere Kırtasiye Yardımı

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.