ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Sosyal Bilimler Lisesi ve Erzincan Anadolu Lisesi’nde devam eden destekleme ve yetiştirme kurslarını ziyaret etti.
Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Sosyal Bilimler Lisesinde yaz kursları 2. Etabı olarak 01 Eylül 2015 tarihinde başlayan kurslar 4 şube, 10 öğretmen ve 70 öğrencinin katılımı ile Türkçe, Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya ve Felsefe dersleri ile devam etmekte olup; Erzincan Anadolu Lisesi’nde ise 20 Temmuz 2015 tarihinde başlayan kurslar 4 şube, 9 öğretmen ve 82 öğrencinin katılımı ile Türkçe, Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya ve Felsefe dersleri ile devam etmektedir.

 

Sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden GÜN devam eden kurslarla ilgili Okul Müdürleri Hamza YILMAZ ve Talip ATALAY’dan bilgi alarak, 28/09/2015 tarihinde başlayacak olan 2015-2016 öğretim yılı hazırlık çalışmalarını da yerinde inceledi.

 

Okul Ziyaretleri Devam EdiyorOkul Ziyaretleri Devam EdiyorOkul Ziyaretleri Devam EdiyorOkul Ziyaretleri Devam EdiyorOkul Ziyaretleri Devam EdiyorOkul Ziyaretleri Devam EdiyorOkul Ziyaretleri Devam EdiyorOkul Ziyaretleri Devam EdiyorOkul Ziyaretleri Devam EdiyorOkul Ziyaretleri Devam EdiyorOkul Ziyaretleri Devam EdiyorOkul Ziyaretleri Devam Ediyor

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.