ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretime Geçiş Sınavı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

26-27 Kasım 2014 tarihlerinde il genelinde (il merkezi, tüm ilçeler ve bu ilçelere bağlı ortaokul bulunan belde ve köylerde) merkezi sistemle gerçekleştirilecek "Ortaöğretime Geçiş I.Dönem Sınavı" kapsamında; 21/11/2014 Cuma günü saat 09:30’da Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonu’nda İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN başkanlığında İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yakup YILDIZ ve sınavın gerçekleştirileceği tüm ortaokul müdürlerinin katılımıyla “Sınav Komisyonu Toplantısı” yapıldı.
Ortaöğretime Geçiş Sınavı Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Sınav Komisyon toplantısına ilçelerimizde sınavın gerçekleştirileceği okul müdürleri de e-konferans yöntemi ile katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN açılış konuşmasında sınavın önemine dikkat çekerek, öğrencilerimizin söz konusu sınava sorunsuz, güvenli ve sağlıklı bir şekilde girebilmelerini sağlamak amacıyla her türlü tedbir alınmış; araç ve öğretmen görevlendirmeleri eksiksiz bir şekilde tamamlanmıştır. Biz Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak, tüm ilçelerimizle sınava hazırız. “Bu sınavlar Millî Eğitim Müdürlüğü olarak bizlerin namusu. Namusumuza halel gelmemesi için de gerekli azami hassasiyeti göstereceğinize inanıyorum.” dedi.

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yakup YILDIZ tarafından sınavın uygulama esasları slayt eşliğinde okul müdürlerine takdim edildi. Karşılıklı soru-cevapların ardından bilgilendirme toplantısı sona erdi.

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.