ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Osmanlı Türkçesi Kursu Düzenlendi

Erzincan Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulunda 29.11.2014-28.12.2014 tarihleri arasında hafta sonları olmak üzere toplam 64 saatlik Osmanlı Türkçesi (Temel Seviye)  Kursu düzenlenmiştir.
Osmanlı Türkçesi Kursu Düzenlendi

Geçmişle bugün arasında yeni köprüler kurularak kültürümüzün anlam ve muhteva derinliğinin kavranması ile gelecek nesillere aktarılması, kültürel, millî birlik ve bütünlüğümüzün daha zengin boyutlar kazanması, Osmanlı Türkçesiyle oluşturulmuş  eserleri okuyup anlayabilen ve bu birikimi aktaracak yeterliliğe sahip nesillerin  yetiştirilmesi amacıyla ortaöğretim kurumlarında seçmeli dersleri okutacak öğretmen ihtiyacını karşılamak üzere Ertuğrulgazi Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Hacı Hasan İÇLİ tarafından Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerine bağlı okul ve kurumlarda görev yapan öğretmen ve diğer personele yönelik olarak Osmanlı Türkçesi Kursu  düzenlenmiştir.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.