ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Bilgilendirme Toplantıları Devam Ediyor

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme ve AR-GE birimi tarafından gelecek 10 yılın eğitim vizyonu çerçevesinde, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’ün başkanlığında, ilimiz merkez ve merkez beldelerde görev yapan yaklaşık 300 öğretmen ile birlikte, Hürriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ait Esentepe Sosyal Tesislerinde etwinning, Erasmus+, Bu Benim Eserim ve TÜBİTAK Projeleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Proje Bilgilendirme Toplantıları Devam Ediyor

09 Eylül 2015 Çarşamba günü il merkezinde görev yapan tüm Matematik ve Fen Bilgisi öğretmenlerine, 10 Eylül 2015 Perşembe günü ise merkeze bağlı Liselerdeki sayısal ve sözel alan dersleri öğretmenlerine yönelik ayrı ayrı iki grup halinde planlanan toplantıların ilki bugün gerçekleştirildi. Perşembe günü ise Liselere yönelik devam edecektir.

Projelerle ilgili bilgilendirme sunumları Müdürlüğümüz bünyesindeki proje deneyimi yaşamış ve halen yapmakta olan öğretmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. Etwinning projesi ile ilgili bilgilendirme Türkçe Öğretmeni Çiğdem YETER, Bu Benim Eserim ile ilgili bilgilendirme Matematik öğretmeni Merve AKCAN, Erasmus+ ile ilgili bilgilendirme İngilizce Öğretmeni Saliha GÖL ve Biyoloji Öğretmeni Faruk YILDIZ, TÜBİTAK Projeleri ile ilgili bilgilendirme ise Matematik Öğretmeni İnan DURUKAN tarafından yapılmaktadır.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, toplantının açılış konuşmasında ilimizdeki TEOG sonuçlarını değerlendirerek, Erzincan 81 il içerisinde 12. Sırada yer almayı başardığını ve bu başarının artarak devam etmesi temennisinde bulunarak, bu projede asıl başarının öğretmenlere ait olduğunu belirterek teşekkür etti. İl Millî Eğitim Müdürü GÜN, ayrıca geçen yıllarda ilimizde yapılan bölge ve final sergisinde yer alan proje sayılarından da bahsederek, projelerin gençlerin ve ülkenin geleceği için çok önemli olduğunu belirterek bu proje sayılarının daha da artmasının gerektiğini vurguladı. Yapılan projelere katılan ve derece alan tüm öğretmen arkadaşlara şükranlarını belirtti.

Okul ZiyaretiOkul ZiyaretiOkul ZiyaretiOkul ZiyaretiOkul ZiyaretiOkul ZiyaretiOkul ZiyaretiOkul ZiyaretiOkul ZiyaretiOkul ZiyaretiOkul Ziyareti

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.