ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlimiz Grand Alemdar Otelde İl Millî Eğitim Müdürü Aziz GÜN’ün başkanlığında, Şube Müdürleri Hasan GÜNEŞ, L.Kayhan ULUSAN ve C.Armağan TARBA’nın katılımı ile merkez ve beldelerde bulunan Lise Müdürleri, bağlı kurum müdürleri ve İlçe Millî Eğitim Şube Müdürlerinin katılımı ile Orta Öğretim Kurumları Proje Değerlendirme Toplantısı yapıldı.
Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Genel olarak AB Proje değerlendirmeleri ve TÜBİTAK, E-Twinning, Kudaka Erasmus Plus ve yerel projeler konusunda alınan mesafe ve hedefler konusunda önemli bir toplantı gerçekleştirildi.

            Konu başlıkları belirtilen projelerle ilgili bili veren İl Millî Eğitim Müdürü Aziz GÜN; ilimizde bu yıl 139 projenin yapıldığını, bunların içinden Türkiye ve Avrupa derecelerinin olduğunu belirterek çok proje değil nitelikli proje yapmanın önemine değindi. 2015-2016 Öğretim yılında daha başarılı projeler yapmamız gerektiğini vurgulayan GÜN bu güne kadar emek sarf eden okullarımıza da teşekkür etti.

 

            Toplantıya katılan Cumhuriyet Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Çiğdem YETER;          E-Twinning hakkında katılımcılara bilgi vererek şunları söyledi, ben Türkçe Öğretmeniyim, ama İngilizce olan E-Twinning’le ilgili 6 proje yaptığını, bu projelerden sonra öğrencilerin İngilizce’ye olan ilgilerinin ve öğrenme isteklerinin daha da arttığını gördüm, bu da projelerin verimliliğini ortaya koymaktadır dedi.

Proje Değerlendirme Toplantısı YapıldıProje Değerlendirme Toplantısı YapıldıProje Değerlendirme Toplantısı YapıldıProje Değerlendirme Toplantısı YapıldıProje Değerlendirme Toplantısı YapıldıProje Değerlendirme Toplantısı YapıldıProje Değerlendirme Toplantısı YapıldıProje Değerlendirme Toplantısı YapıldıProje Değerlendirme Toplantısı YapıldıProje Değerlendirme Toplantısı YapıldıProje Değerlendirme Toplantısı YapıldıProje Değerlendirme Toplantısı YapıldıProje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.