ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şimdi Düşünme Zamanı Sergisi

22 – 23 Mayıs 2015 tarihlerinde Ankara’da yapılan Teknoloji ve Tasarım Dersi 2015 yılı Şimdi Düşünme Zamanı Sergisi’ne ilimizden dereceye giren Kemah Necatibey Ortaokulu ve İMKB Müşir Zeki Paşa Ortaokulu birer proje ile katıldı.
Şimdi Düşünme Zamanı Sergisi

“Türk Patent Enstitüsü, Millî Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı ve Temel Eğitim Genel Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Şimdi Düşünme Zamanı” Ortaöğretim Okulları Teknoloji ve Tasarım Dersi Öğrenci Çalışmaları Sergilerinin dokuzuncusu Ankara’da gerçekleştirildi.

Alışveriş Merkezi Fuaye alanında düzenlenen sergide 165 öğrencinin çalışmaları yer aldı. Sergide yer alan çalışmalar, Türkiye çapında Ortaöğretim Okulları Teknoloji ve Tasarım dersi öğrencilerinin çalışmaları arasından İl Millî Eğitim Müdürlükleri Komisyonlarınca taşınabilir ve özgün olması dikkate alınarak belirlendi.

Kemah Necatibey Ortaokulu “Sensörlü Masa Tenisi” ve İMKB Müşir Zeki Paşa Ortaokulu’ndan “Trafikte Zaman Kazan” adlı projelerimiz Ankara’da büyük bir ilgi gördü. Bu projelerde emeği geçen öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve desteklerini bizden esirgemeyen velilerimize teşekkür ederiz.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.