ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Temel Eğitim Kurumları Genel Değerlendirme ve Stratejik Plan AB Projeleri Toplantısı

19 Ağustos 2015 Çarşamba günü Işıkpınar Pembe Köşk Tesislerinde saat 10.00´da “Temel Eğitim Kurumları Genel Değerlendirme ve Stratejik Plan AB Projeleri Toplantısı" yapıldı.
Temel Eğitim Kurumları Genel Değerlendirme ve Stratejik Plan AB Projeleri Toplantısı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’ün başkanlığında Şube Müdürleri Hasan GÜNEŞ, Murat Demir ve Özkan YAVUZ, merkez, belde ve köylerdeki resmi/özel ilkokul ve anaokulu müdürleri ve İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerinde temel eğitim kurumlarından sorumlu Şube Müdürlerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda 2014-2015 Eğitim-öğretim yılının genel bir değerlendirmesi yapıldı ve 2015-2016 Eğitim-öğretim yılı yapılacak çalışmaların planlanması görüşüldü.

Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliğinde yapılan değişikliklerin değerlendirildiği toplantıda ayrıca eğitim-öğretim yılı başındaki kayıt, nakil işlemleri, şube işlemleri vb. konularda dikkat edilecek hususlar görüşüldü.

E-Twinning konusunda İngilizce Öğretmeni Tuğba TÜRKEL tarafından tüm ilkokul, anaokulu, RAM ve Özel Öğretim Kurumları müdürlerine slayt eşliğinde bilgilendirme yapıldı. İlimizde E-Twinning alanında hayata geçirilen projeler hakkında bilgi verildi ve kendilerine yapılacak çalışmalarda talep edilmesi durumunda her türlü destek ve bilgilendirmenin yapılabileceği belirtildi.

 

Stratejik plan çalışmalarının da ele alındığı toplantı yürütülecek iş ve işlemlere ilişkin yapılan bilgilendirme sonrasında tamamlandı.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.