ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOG Sınavı Öncesi Moral Gecesi Düzenlendi

Şehit Cengiz Topel Mithatpaşa Ortaokulu öğrencilerine 27.04.2015 Pazartesi günü TEOG sınavı öncesi moral gecesi düzenlendi.
TEOG Sınavı Öncesi Moral Gecesi Düzenlendi

Şehit Cengiz Topel Mithatpaşa Ortaokulu ve Yoğurtlu Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen geceye Yoğurtlu Belediye başkanı Bülent CAMAN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yahya TEKİN, Şube Müdürü Cevat BİNGÖL, okul idaresi, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. İl Özel İdaresinin Sosyal tesislerinde gerçekleşen motivasyon yemeğinde öğrenciler ve ailelerine Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN’ün yapmış olduğu destekleyici ve motivasyon içerikli konuşmalar öğrencilerin rahatlamalarını ve geceye güzel bir başlangıç yapmalarını sağladı.

Hep beraber yenilen yemekten sonra öğrenciler sınav stresinden uzak bir ortamda uzun zamandır olmadıkları kadar keyifli vakit geçirdiler. Canlı müzik eşliğinde halaylar çekip gönüllerince dans ederek ilerleyen saatlere kadar kendileri için düzenlenen organizasyonun keyfini çıkardılar. Bu organizasyonda emeği geçen Yoğurtlu Belediyesine desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.