ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tercan İlçesine Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN 11/11/2014 Salı günü beraberinde İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yakup YILDIZ ve Şube Müdürü Özkan YAVUZ ile birlikte Tercan İlçesi belde ve ilçe merkezine ziyarette bulundu.
Tercan İlçesine Ziyaret

 Eğitim öğretimle ilgili incelemelerde bulunmak üzere Tercan’a giden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, İlçe Millî Eğitim Müdürü Ercan ÖZER ve beraberindekilerle ilçede bulunan tüm okulları ziyaret etti.

 İlk olarak Kargın Beldesinde bulunan ilkokul ve lisemizi ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN okullar hakkında bilgi aldı ve öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti.

 Ziyaret ettiği okullarda sınıfları gezen ve öğrencilerle sohbet eden GÜN 8. sınıflar ile 12.sınıf öğrencilerine girecekleri sınavlarla ilgili tavsiyelerde bulundu.

 Daha sonra Mercan Beldesine geçen GÜN buradaki okullarda da incelemelerde bulundu ve öğretmenlerle bir araya geldi.

 Öğleden sonra Tercan merkezde incelemelerini sürdüren Müdürümüz ilk olarak Tercan Kaymakamı Osman GÜVEN’i makamında ziyaret etti.  Tercan ilçesi ve il genelinde okulların başarı seviyesini yükseltmek için var güçleriyle çalıştıklarını ifade ederek, desteklerinden dolayı Kaymakam GÜVEN’e teşekkür etti.

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünü de ziyaret eden GÜN, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinden oluşturulan Etüt Merkezine geçerek merkez hakkında bilgi aldı.

 Daha sonra Saltuklu Ortaokulu, İmam Hatip Ortaokulu ve Yatılı Bölge Ortaokulu ve pansiyonu ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

 Son olarak 17 Şubat Ortaokulu toplantı salonunda Tercan’da görev yapan 264 öğretmenin katılımı ile TEOG sınavı ve hazırlayıcı ve yetiştirici kurslarla ilgili olarak değerlendirme toplantısı yaptı.

 

 

 

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.