ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Üçlü Protokol

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü, KYK İl Müdürlüğü, Orman İşletme İl Müdürlüğü ve TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu) Kurumlarla İşbirliği Geliştirilen Uygulama protokolü imzalandı.
TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Üçlü Protokol

19 Aralık 2018 Çarşamba günü Saat: 11.00 ´de TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Proje Okulun´da Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz GÜN, KYK İl Müdürü Fevzi SARIÇİÇEK, Orman İşletme İl Müdürü Tekin IŞIK ve TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu)  Müdürü Uğur MUTLU tarafından Kurumlarla İşbirliği Geliştirilen Uygulama Protokolü imzalandı.

 Bu protokol kapsamında TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin okul bahçesi, altyapı sulama çalışması ve üst yapı sulaması, peyzaj çalışması, hobi alanları, kamelya, yürüyüş parkurları yapılıp öğrencilerin daha sağlıklı daha yaşanabilir bir ortamda eğitimlerini sürdürmeleri sağlanacaktır.

19-12-2018

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.