ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Süleyman KAHRAMAN’dan Eğitim Çalışanlarına Büyük Jest

İlimizde gerçekleştirilen bütün kutlama ve etkinliklerde öğretmenleri yalnız bırakmayan Valimiz Sayın Süleyman KAHRAMAN, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesi ile ilimizde görev yapan bütün öğretmen ve eğitim çalışanlarına hediye göndererek öğretmenlerimizin gönüllerinde taht kurdu.  
Vali Süleyman KAHRAMAN’dan Eğitim Çalışanlarına Büyük Jest

Meslek hayatlarında ilin valisi tarafından öğretmenler günü nedeniyle kendilerinin ilk defa hatırlandıklarına ve hediye ile onure edildiklerine şahit olan öğretmenlerimiz; çok duygulandıklarını dile getirerek, bize ve eğitime değer veren bir valimiz olduğunu görmek bizleri gerçekten çok mutlu etti dediler.

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz GÜN de : “Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen gündüz ve akşam programlarında bizleri yalnız bırakmayan ve göndermiş oldukları hediyelerle ilimizde bir ilke imza atan Sayın Valimize ve eşleri Muhterem Hanımefendiye şahsım ve tüm eğitim çalışanı arkadaşlarım adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.