ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ver Elini Öğretmenim Proje Toplantısı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında uygulamaya konulan “Ver Elini Öğretmenim” projesi çerçevesinde açılan kurslarda görev alan kurs öğretmenleri ve yöneticilerle bir araya geldi.
Ver Elini Öğretmenim Proje Toplantısı

Yürütülen projeden duyduğu memnuniyeti dile getiren GÜN, öğretmenlerimizin eğitim ortamları dışında kendilerini geliştirmelerine fırsat verecek imkanlar oluşturan; sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler aracılığı ile öğretmenlerimizin birbirleri ile tanışıp kaynaşmalarına ortam hazırlayan; moral, motivasyon ve özgüvenlerinin artmasını sağlayan projede emeği geçen kurs öğretmenlerine ve Ar-ge birimi çalışanlarına teşekkür ederek başarılı çalışmalarının yeni eğitim-öğretim yılında da devam etmesi temennisinde bulundu.

Ver Elini Öğretmenim Proje ToplantısıVer Elini Öğretmenim Proje ToplantısıVer Elini Öğretmenim Proje ToplantısıVer Elini Öğretmenim Proje ToplantısıVer Elini Öğretmenim Proje ToplantısıVer Elini Öğretmenim Proje Toplantısı

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.