ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Ver Elini Öğretmenim” Projesi Final Sergisi

“Ver Elini Öğretmenim” projesi kapsamında öğretmenler tarafından hazırlanan fotoğraf ve el sanatları sergisi 09 Haziran 2015 Salı günü Erzincan Üniversitesi Rektörlük Güzel Sanatlar Galerisinde açıldı.
“Ver Elini Öğretmenim” Projesi Final Sergisi

İlimizin en ücra köşelerine kadar hizmet götüren ve ülkemizin geleceğini inşa eden öğretmenlerin elinden tutmak; sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal etkinlikler vasıtasıyla moral ve motivasyonlarını artırmak; eğitim ortamları dışında kendilerini geliştirmelerine fırsat verecek imkânlar oluşturmak adına hayata geçirilen bu yıl ikincisi düzenlenen “Ver Elini Öğretmenim” projesinin final programı gerçekleşti.

Proje kapsamında Erzincan Üniversitesi Rektörlük Güzel Sanatlar Galerisinde öğretmenler tarafından hazırlanan fotoğraf ve el sanatları sergisinin açılışına Erzincan Valisi Süleyman KAHRAMAN, Vali Yardımcısı Fatih KAYA, İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, ilgili kurum yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.