ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yatırım İzleme ve Koordinasyon Toplantısı

Bakanlığımız koordinesinde 12 ilin katılımı ile Trabzon’da Yatırım İzleme ve Koordinasyon toplantısı düzenlendi.
Yatırım İzleme ve Koordinasyon Toplantısı

Bakanlığımız yatırımlarının 2014 yılının değerlendirmesinin yapılması, ayrıca 2015 yılı ve sonrasındaki yatırım hedeflerinin belirlenmesi amacıyla 12 ilin katılımıyla, grup merkezi olarak seçilen Trabzon´da Yatırım İzleme ve Koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Akçaabat Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen toplantıya; Bakanlığımız İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanı Özcan DUMAN, ilimizi temsilen İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, Müdür Yardımcısı Yakup YILDIZ, İnşaat ve Emlak Şube Müdürü Cevat BİNGÖL ile Ağrı, Ardahan, Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Trabzon, Erzurum, Iğdır, Kars, Rize illerinin İl Millî Eğitim Müdürleri, Müdür Yardımcıları ve yatırımlardan sorumlu İnşaat ve Emlak Şube Müdürleri katıldı.

 Daha sonra illerle bire bir yatırım programları üzerinde ihtiyaçlara ve sorunlara dair müzakereler yapılmasıyla birlikte toplantı sona erdi.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.