ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı Olsun

Müdürlüğümüz tarafından, mesleki eğitim çalışmaları kapsamında "Etkili Öğretmenlik ve İletişim” konulu seminer düzenlendi.
Yeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı Olsun

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı mesleki çalışmaları kapsamında 02/09/2014 Salı günü Vali Yardımcısı Vekili Sayın Emre NEBİOĞLU, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Müdürlüğümüz yöneticileri ve Merkez İlçede görev yapan öğretmenlerin katılımları ile Müftülük Konferans Salonu’nda Uzman Psikolog Uğur ELMAS tarafından “Etkili Öğretmenlik ve İletişim“ konulu seminer verildi.

İki oturum halinde düzenlenen seminerin ilk oturumu saat 10:00’da ilkokullar ve ortaokullarda görev yapan öğretmenlere, diğer oturum ise saat 13:30 da anaokulları, ortaöğretim kurumları, imam hatip ortaokulları ve özel eğitim merkezlerinde görev yapan öğretmenlere yönelik olarak düzenlendi.

Müftülük Konferans Salonu’nda düzenlenen seminerler öğretmenler tarafından beğeni ile takip edildi. Uzman Psikolog Uğur ELMAS’a teşekkür eden GÜN bakır tabak hediye etti.

Yeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı OlsunYeni Eğitim-Öğretim Yılımız Hayırlı Olsun

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.