ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yıldız Kızlardan Ziyaret

Bölgesel Yıldız Kızlar Hentbol Müsabakalarında birinci olan 75. Yıl İMKB Ortaokulu Yıldız Kızlar Hentbol Takımı, Okul Müdürü Turgut ÇAKMAK, Müdür Yardımcısı Hasan DEGE ve Beden Eğitimi Öğretmeni Ceynur KILIÇ ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’ü ziyaret ettiler.
Yıldız Kızlardan Ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü 2014-2015 yılı Okul Sporları faaliyet programı çerçevesinde 09-11 Nisan 2015 tarihleri arasında Rize Ardeşen’de yapılan Bölgesel Yıldız Kızlar Hentbol müsabakalarına katılan ilimiz 75. Yıl İMKB Ortaokulu Giresun ve Sivas’ı yenip grubunda birinci olarak yarı finale çıktı.

Ardeşen Spor Salonu´nda düzenlenen turnuvaya, Ağrı, Ardahan, Artvin, Bayburt, Erzincan, Giresun, Gümüşhane, Kars, Rize, Samsun, Sivas ve Trabzon illerinden toplam 20 okul katıldı.

Yapılan müsabakalarda en çok gol atan oyuncular Esilanur BEŞİKTAŞ ve Nidanur DEMİREL olurken kaleci Damla BOZDEMİR’in kurtarışları okulumuzu yarı finale taşıdı.

Gösterdikleri başarıdan dolayı Yıldız Kızlar Hentbol Takımı ve takım çalıştırıcısı Beden Eğitimi Öğretmeni Ceynur KILIÇ’a teşekkür eder, 08-11 Mayıs´ta yapılacak olan Türkiye yarı final müsabakalarında ilimizi temsil edecek olan takıma başarılar dileriz.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.