ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Haziran Dönemi Yıl Sonu Eğitim Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
2023-2024 Eğitim Öğretim yılı Haziran dönemi Yıl Sonu Eğitim Değerlendirme toplantısı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ömer Kartal başkanlığında, İlimiz Merkez ve Merkeze bağlı Okul ve Kurum Müdürlerimizin katılımı ile Müdürlüğümüz Konferans Salonunda gerçekleştirildi.![2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Haziran Dönemi Yıl Sonu Eğitim Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2024_06/26160226_19.jpg)