ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri

24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzce Müftülük Konferans Salonunda icra edilen Öğretmenler Günü Akşam Programı büyük bir beğeni ile izlendi.
24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri

 Erzincan Valisi Sayın Süleyman KAHRAMAN ve eşi Hanımefendi Muhsine KAHRAMAN, Belediye Başkan Vekili Dursun HİRA, Cumhuriyet Başsavcısı Hüsnü ALDEMİR, Vali Yardımcısı Fatih KAYA, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Müdürlüğümüz yöneticileri ve öğretmenlerin katıldığı program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’ün günün anlam ve önemini belirten konuşmalarının ardından İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzce hazırlanan Öğretmenler Günü Özel Klibi gösterildi.  Öğretmenlik mesleğinin önemini anlatan tiyatro gösterisi ve ilimiz müzik öğretmenleri tarafından Türk Halk Müziği konseri ile sona eren program katılımcılar tarafından büyük bir beğeni topladı.

Gecede, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN tarafından Vali Sayın Süleyman KAHRAMAN’a düzenlenen tüm çalışmalara vermiş olduğu destek nedeni ile tüm eğitim çalışanlarını adına hediye takdim edildi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzce hazırlanan program kokteyl ile sona erdi.

 

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.