ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Asıl Engel Onları Görmemekle Başlar

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında yeniden düzenlenerek kolay ve kaliteli yaşam alanına dönüştürülen Fahriye ablanın evi Valimiz Sayın Süleyman KAHRAMAN, Vali Yardımcısı Fatih KAYA ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN ve Okul Müdürü Bahadır SAZLI tarafından ziyaret edildi.
Asıl Engel Onları Görmemekle Başlar

Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Fatih Mahallesinde oturan, görme engelli kimsesiz Fahriye Abla’nın evinin doğal gaz dönüşümü, doğal gaz tesisatı, yerlerin seramik ve laminat parkesi yapılarak, yatak, oturma grubu ve mutfak dolabı yenilenerek daha kolay ve kaliteli yaşayacağı bir ev ortamı oluşturuldu.

Ziyarette bir konuşma yapan Vali KAHRAMAN, “Okul yöneticileri ve öğrenciler sosyal sorumluluk kapsamında çok güzel bir hizmet yapmışlar. Bu proje bütün öğretmenlere ve öğrencilere örnek olsun. Yardımlaşma bilinci öğrenciyken, çocukken yerleşir.” dedi.

 

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.