ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bahçelievler İlkokulundan Resim Sergisi

Bahçelievler İlkokulundan Resim Sergisi

Bahçelievler İlkokulunun bu sene 3.sünü düzenlediği resim sergisi İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN tarafından açıldı. Serginin açılışına Şube Müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

            Açılış öncesinde sergi hakkında öğretmenlerden kısa bir bilgi aldıktan sonra bir konuşma yapan İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN, "Resim Sergisine katılan kıymetli veliler ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederiz. Serginin hazırlanmasında emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilere çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Çocuklarımızın ilkokul ve okul öncesi ile alakalı olarak başlatmış oldukları bu güzel sanatsal, sosyal, kültürel, sportif faaliyetleri onların gelecek yıllardaki eğitimlerini çok ciddi şekilde etkiliyor. Onların ufuklarını açıyor, onların dünyalarına biraz daha farklı perspektifte bakmalarına vesile oluyor, onların yeteneklerinin ortaya çıkarılmasına vesile oluyor. Dolayısı ile o yetenekler o farklı bakışlar, onları yarın daha farklı kılabiliyor. Herkesle aynı değil de daha farklı olabilme, daha farklı bakabilme, daha farklı düşünebilme onunla ilgili olarak atılan bu adımların her birisi çocuklarımızın gelecekleri ile ilgili bu mini adımlar, dev adımlar olacak inşallah. Ben bu güzel organizasyondan dolayı okul idaremizi öğretmen arkadaşlarımızı, öğrencilerimizi tebrik ediyorum dedi."

Okul Müdürü Yücel KILIÇ, Sergimizde Resim öğretmeni Özlem ESER rehberliğinde okulumuz öğrencileri tarafından yapılan ebru, akrilik boyama, kolaj çalışması, pastel boyama gibi farklı teknik ve malzemelerle yapılan çok sayıda eser yer aldı dedi.

12-06-201912-06-201912-06-201912-06-201912-06-201912-06-2019

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.